Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia paradise Káva - Salvador Peaberry 1000g

Salvia paradise Káva - Salvador Peaberry 1000g
Káva - Salvador Peaberry 1000g
 
 

Salvia paradise Káva - Salvador Peaberry 1000g Salvador je přímořským státem Střední Ameriky, kde pěstování kávy sahá do poloviny 18. století. Káva zde pěstovaná vyniká svým silným a bohatým aroma, střední aciditou, která je velmi

Cena s DPH 485 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salvia paradise
Kód: plant17
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia paradise Káva - Salvador Peaberry 1000g

100% ARABICA

Salvador je přímořským státem Střední Ameriky, kde pěstování kávy sahá do poloviny 18. století. Káva zde pěstovaná vyniká svým silným a bohatým aroma, střední aciditou, která je velmi vyvážená. Tělo má silně kávové, prožitek na patře je velmi silný, avšak bez nepříjemné pachuti.

káva zrnková

Z označení Peaberry vyplývá, že se jedná o kávu, která má v kávové třešni pouze jedno zrno namísto obvyklých dvou. Toto zrno připomíná tvarem perlu.

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

káva zrnková

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

káva zrnková
 
 

káva