Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Káva Nicaragua SHG 1000 g

Salvia Paradise Káva Nicaragua SHG 1000 g
Káva Nicaragua SHG 1000g zrnková
 
 

Salvia paradise Káva Nicaragua SHG 1000g zrnková Nikaragua je považována za nováčka v produkci kávy (konec 18. století), ale vyhlídky jsou více než slibné. Odborníci předpokládají, že se Nikaragua vyhoupne mezi přední producenty. Káva

Cena s DPH 579 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salvia paradise
Kód: plant9
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia paradise Káva Nicaragua SHG 1000g zrnková

100% ARABICA

Káva Nicaragua

Nikaragua je považována za nováčka v produkci kávy (konec 18. století), ale vyhlídky jsou více než slibné. Odborníci předpokládají, že se Nikaragua vyhoupne mezi přední producenty.

Káva Nicaragua

Káva pocházející z Nikaraguy se vyznačuje jemnou a vyváženou chutí. Setkat se lze s prolínáním čokolády a kořenitých tónů s nízkou a jemnou kyselostí.

Káva Nicaragua

Označení SHG (Strictly High Growing) udává, že se jedná o kávu pěstovanou v nadmořské výšce nejméně 1  500 m. Obecně je známo, že čím výše je káva pěstována, tím je kvalitnější.


Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva Nicaragua

Z důvodu zachování maximální jakosti je naše káva balena  ve vzduchotěsném, opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

 
 

káva