Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Káva Indonésie Java 1000 g

Salvia Paradise Káva Indonésie Java 1000 g
Káva Indonésie Java 1000g zrnková
 
 

Salvia paradise Káva Indonésie Java 1000g zrnková Indonésie je oblast, ze které očekáváme kávu silnou a kořeněnou, s decentní kyselostí a plnou chutí. Káva Indonesia je pěstována na ostrově Jáva na plantáži Japmit. V šálku této ká

Cena s DPH 499 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salvia paradise
Kód: plant5
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia paradise Káva Indonésie Java 1000g zrnková

100% ARABICA

Káva Indonésie Java

Indonésie je oblast, ze které očekáváme kávu silnou a kořeněnou, s decentní kyselostí a plnou chutí. Káva Indonesia je pěstována na ostrově Jáva na plantáži Japmit.

Káva Indonésie Java

V šálku této kávy lze zachytit silnou chuť a lehké aroma švestek – tato kombinace vytváří šálek vyrovnané a neodolatelné chuti. Indonésie Java Jampit je vhodná pro přípravu jak v kávovaru, tak v džezvě.

Káva Indonésie Java

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva Indonésie Java

Z důvodu zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném, opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

 
 

káva