Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia paradise Káva Indonésie Java 1000g zrnková

Káva Indonésie Java 1000g zrnková
Káva Indonésie Java 1000g zrnková
 
 

Salvia paradise Káva Indonésie Java 1000g zrnková Indonésie je oblast, ze které očekáváme kávu silnou a kořeněnou, s decentní kyselostí a plnou chutí. Káva Indonesia je pěstována na ostrově Jáva na plantáži Japmit. V šálku této ká

Cena s DPH 519 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Plantážní káva
Kód: plant5
Záruka:
Výrobce: Zrnková káva
 
 

Salvia paradise Káva Indonésie Java 1000g zrnková

100% ARABICA

Káva Indonésie Java

Indonésie je oblast, ze které očekáváme kávu silnou a kořeněnou, s decentní kyselostí a plnou chutí. Káva Indonesia je pěstována na ostrově Jáva na plantáži Japmit.

Káva Indonésie Java

V šálku této kávy lze zachytit silnou chuť a lehké aroma švestek – tato kombinace vytváří šálek vyrovnané a neodolatelné chuti. Indonésie Java Jampit je vhodná pro přípravu jak v kávovaru, tak v džezvě.

Káva Indonésie Java

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva Indonésie Java

Z důvodu zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném, opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

 
 

káva