Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

káva Etiopie Sidamo Gora Kone 1 kg zrno

ico Doprava zdarma
káva Etiopie Sidamo Gora Kone 1 kg zrno
 

káva Etiopie Sidamo Gora Kone 1 kg zrno,Pražená zrnková plantážní káva (100% arabika). Tato káva pochází ze zpracovatelského závodu Gora Kone v oblasti Arsi. Tento závod shromažďuje kávu od 700 až 800 drobných farmářů. Jedná se vět

Cena s DPH 1 300 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Oxalis
Kód: oxalis114
Záruka:
Výrobce: Oxalis
 
 

káva Etiopie Sidamo Gora Kone 1 kg zrno

Pražená zrnková plantážní káva (100% arabika). Tato káva pochází ze zpracovatelského závodu Gora Kone v oblasti Arsi.

káva zrnková

Tento závod shromažďuje kávu od 700 až 800 drobných farmářů. Jedná se většinou o rodinné farmy, které sbírají kávu ručně.

káva zrnková

hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy. Na 100 ml vody o teplotě 93-94°C použijte 7 g mleté kávy. Uchovejte v suchu, chraňte před teplem ve vzduchotěsné nádobě.

Země původu: Etiopie

káva zrnková

Oxalis naším posláním je nabídnout Vám jedinečnou kvalitu, chuť, požitek a relaxaci u šálku čaje a kávy. Od léta 2013 jsme jednou z největších pražíren výběrové kávy v ČR. Tímto sledujeme také naše motto: „OXALIS – to nejlepší z čaje a kávy".

káva zrnková

Součástí naší široké nabídky kávy je také rozsáhlý výběr čajového a kávového příslušenství a dárkového balení. Nabízíme více než 400 druhů čaje (zelené čaje, černé, oolongy, bílé čaje, raritní čaje, rozvíjející se čaje atd.) a 40 druhů kávy. Celkově sortiment zahrnuje více jak 1600 položek.

 
 

káva