Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Káva Ethiopia Sidamo 1000 g

Káva Ethiopia Sidamo 1000g zrnková
Káva Ethiopia Sidamo 1000g zrnková
 
 

Salvia paradise Káva Ethiopia Sidamo 1000g zrnková Etiopie Sidamo je druh kávy, který řadíme mezi nejlepší kávová zrna na celém světě. Má plnou, avšak lehkou oříškovou chuť, lze zachytit tóny čokolády nebo vína. Celkový dojem dopl

Cena s DPH 475 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Plantážní káva
Kód: plant6
Záruka:
Výrobce: Zrnková káva
 
 

Salvia paradise Káva Ethiopia Sidamo 1000g zrnková

100% ARABICA

Káva Ethiopia Sidamo

Etiopie Sidamo je druh kávy, který řadíme mezi nejlepší kávová zrna na celém světě. Má plnou, avšak lehkou oříškovou chuť, lze zachytit tóny čokolády nebo vína. Celkový dojem doplňuje květinové aroma. Pro své vlastnosti a kvalitu se Sidamo často přidává do levnějších káv pro vylepšování chuti.

Káva Ethiopia Sidamo

Salvia Paradise® přináší však tuto kávu výhradně v její původní čisté podobě. Ethiopia Sidamo dělá z obyčejného šálku kávy, neobyčejný zážitek.

Káva Ethiopia Sidamo

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o  poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva Ethiopia Sidamo

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena  ve vzduchotěsném, opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

 
 

káva