Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Káva Costa Rica Tarrazu 1000 g

Salvia Paradise Káva Costa Rica Tarrazu 1000 g
Káva Costa Rica Tarrazu 1000g zrnková
 
 

Salvia paradise Káva Costa Rica Tarrazu 1000g zrnková Kostarika se řadí mezi země, které pěstování a výrobu kávy dovedly téměř k dokonalosti. Káva Costa Rica La Pastora pochází z regionu Tarrazu, kde jsou kávovníky pěstovány na vyhasl

Cena s DPH 475 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salvia paradise
Kód: plant4
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia paradise Káva Costa Rica Tarrazu 1000g zrnková

100% ARABICA

Káva Costa Rica Tarrazu

Kostarika se řadí mezi země, které pěstování a výrobu kávy dovedly téměř k dokonalosti. Káva Costa Rica La Pastora pochází z regionu Tarrazu, kde jsou kávovníky pěstovány na vyhaslých vulkánech, ve vysokých nadmořských výškách.

Káva Costa Rica Tarrazu

Zde káva získává svoji hedvábnou, ale stále bohatou chuť s jemnou, hustou a soudržnou cremou. V šálku nacházíme jemně sladkou, čokoládu připomínající, výjimečnou chuť. Kostarická káva je přímo vhodná pro dámy, ale i pro ty, kteří s plantážní kávou začínají. Nechte se svádět silou životodárných vod Pacifiku.

Káva Costa Rica Tarrazu

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva Costa Rica Tarrazu

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném, opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

Balení: 1000 g

 
 

káva