Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia paradise Káva Brasil Fazenda Lagoa 1000g zrnková

Káva  Brasil Fazenda Lagoa 1000g
Káva  Brasil Fazenda Lagoa 1000g
 
 

Salvia paradise Káva Brasil Fazenda Lagoa 1000g zrnková Brazílie je jedním z největších kávových producentů na světě. Brasil Fazenda Lagoa je odborníky považována za nejlepší kávu, pocházející právě z Brazílie. Pěstování probíh

Cena s DPH 439 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Plantážní káva
Kód: plant1
Záruka:
Výrobce:
 
 

Salvia paradise Káva Brasil Fazenda Lagoa 1000g zrnková

Káva  Brasil Fazenda Lagoa 100% arabica

Brazílie je jedním z největších kávových producentů na světě.

Brasil Fazenda Lagoa je odborníky považována za nejlepší kávu, pocházející právě z Brazílie. Pěstování probíhá ze starých odrůd káv Bourbon. Tělo kávy je sametové s jemným nádechem citrusové kyselosti. Chuťové buňky především uchvátí náznak sladké čokolády, ovocná chuť se sladkostí medu a meruněk. Brasil Fazenda Lagoa je káva s precizním tělem a vysokou kvalitou, dá si říci, že se jedná o šťavnatou kávu.

Káva  Brasil Fazenda Lagoa

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva  Brasil Fazenda Lagoa

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

Káva  Brasil Fazenda Lagoa
 
 

káva