Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia paradise Káva Brasil Fazenda Lagoa 1000g zrnková

Salvia paradise Káva Brasil Fazenda Lagoa 1000g
Káva  Brasil Fazenda Lagoa 1000g
 
 

Salvia paradise Káva Brasil Fazenda Lagoa 1000g zrnková Brazílie je jedním z největších kávových producentů na světě. Brasil Fazenda Lagoa je odborníky považována za nejlepší kávu, pocházející právě z Brazílie. Pěstování probíh

Cena s DPH 425 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salvia paradise
Kód: plant1
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia paradise Káva Brasil Fazenda Lagoa 1000g zrnková

Káva  Brasil Fazenda Lagoa 100% arabica

Brazílie je jedním z největších kávových producentů na světě.

Brasil Fazenda Lagoa je odborníky považována za nejlepší kávu, pocházející právě z Brazílie. Pěstování probíhá ze starých odrůd káv Bourbon. Tělo kávy je sametové s jemným nádechem citrusové kyselosti. Chuťové buňky především uchvátí náznak sladké čokolády, ovocná chuť se sladkostí medu a meruněk. Brasil Fazenda Lagoa je káva s precizním tělem a vysokou kvalitou, dá si říci, že se jedná o šťavnatou kávu.

Káva  Brasil Fazenda Lagoa

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva  Brasil Fazenda Lagoa

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

Káva  Brasil Fazenda Lagoa
 
 

káva