Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Kakaové boby AF tinktura 100ml

 

Kakaové boby AF tinktura 100ml AF tinktura je vyrobená z nepražených kakaových bobů , které pochází z Pobřeží slonoviny. V r. 1519 španělský dobyvatel Hernando Cortés objevil tajemství nápoje vládce Aztéků. Chuť syrového nepražené

Cena s DPH 272 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise263
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Kakaové boby AF tinktura 100ml

Označení AF znamená Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.

Kakaové boby

AF tinktura je vyrobená z nepražených kakaových bobů , které pochází z Pobřeží slonoviny. V r. 1519 španělský dobyvatel Hernando Cortés objevil tajemství nápoje vládce Aztéků. Kakaové boby obsahují theobromin a theofylin.

Kakaové boby

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny a obsahových látkách (theobromin a theofylin) na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Kakaové boby

Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.

Tradiční použití:
Po protřepání dospělí (75 kg) 20 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 3 521 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Složení: Glycerol ; čištěná voda; Theobroma cacao
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Kakaové boby

Balení: 2x50 ml

Doplněk stravy

 
 

káva