Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Jura filtr CLARIS Pro Smart

Jura filtr CLARIS Pro Smart
Vodní filtr
 
 

JURA Claris Pro SMART, Filtr CLARIS odstraňuje z vody nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem. Filtruje vždy jen potřebné množství vody. Komunikuje s kávovarem na základě čipu, vyměňuje se tak, až v případě skutečné

Cena s DPH 865 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky ke kávě
Kód: jura 7
Záruka:
Výrobce: Jura
 
 

Jura filtr Claris Pro SMART

Filtr CLARIS odstraňuje z vody nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem. Filtruje vždy jen potřebné množství vody. Komunikuje s kávovarem na základě čipu, vyměňuje se tak, až v případě skutečného opotřebení. Inteligentní filtr CLARIS zaručuje snadné a rychlé použití a perfektní vodu pro přípravu kávy.

Vodní filtr

Filtrační patrona CLARIS Pro SMART je určena pro kávovary JURA série WE

Kvalitní voda je rozhodující pro chuť připravované kávy, neboť káva je z 98% voda. Voda však obsahuje i chlór, často jsou v ní stopy těžkých kovů a jiných nežádoucích látek. Filtr CLARIS, umístěný přímo ve vodní nádržce, filtruje při každé přípravě pouze požadovanou porci vody. Ve vodní nádržce nikdy nezůstává stát předběžně filtrovaná voda. Filtr absorbuje škodlivé nežádoucí látky, zatímco důležité fluoridy zůstávají zachovány.

Vodní filtr

Během ohřívání vody dochází k usazování vodního kamene, který následně zpomaluje celý proces ohřevu a zvyšuje tak náklady na energii. Vodní kámen ale především nepříznivě ovlivňuje kvalitu samotné kávy. Větší množství uhličitanu vápenatého dodává nápoji nepříjemnou pachuť a přebíjí sílu aroma kávy.

Vodní filtr

Filtr CLARIS poskytuje optimální ochranu proti usazování vodního kamene. Pokud tedy používáte do Vašeho kávovaru filtry CLARIS.

Vodní filtr
 
 

káva