Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Čisticí tablety do kávovaru JURA 6ks

JURA čistící tablety dvoufázové 6ks
JURA čistící tablety dvoufázové 6ks
 
 

JURA čistící tablety dvoufázové 6ks,Nové dvoufázové čistící tablety Jura obsahují látky, které dlouhodobě chrání jednotlivé vnitřní komponenty kávovaru před nadměrným usazováním zbytků kávy a tuku.

Cena s DPH 245 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Jura
Kód: jura1
Záruka:
Výrobce: Jura
 
 

JURA čistící tablety dvoufázové 6ks

Dvoufázové čistící tablety Jura jsou optimalizované pro použití v kávovarech Jura. Dokonale rozpouští mastnotu z kávových zrn a dlouhodobě chrání vnitřní součásti kávovaru.

jura tablety

Kávovary Jura jsou vybaveny speciálním plnoautomatickým programem k čištění. Dobu čištění kávovar sám automaticky vypočítáva podle množství připravené kávy (cca 200–220 porcí) a následně graficky signalizuje.

jura tablety

První fáze - čištění

Speciální složení tablet nejprve účinně uvolní mastnotu a usazeniny ze spařovací jednotky a sítka kávovaru. Všechny přístroje Jura využívají pro čištění vodu o teplotě až 80 ° C. Díky tomu je zajištěna maximální účinnost celého procesu.

jura tablety

Druhá fáze - ochrana

Nové dvoufázové čistící tablety Jura obsahují látky, které dlouhodobě chrání jednotlivé vnitřní komponenty kávovaru před nadměrným usazováním zbytků kávy a tuku.

Originální Jura čistící tablety jsou určené pro všechny automatické kávovary Jura (řada Impressa, Ena a řada X-line) a slouží k čištění a ochraně vašeho kávovaru Jura. Tablety jsou určeny pouze pro použití v kávovarech Jura.

jura tablety

Balení obsahuje 6ks tablet.

 
 

káva