Julius Meinl Espresso Premium zrnková Káva 1 kg

Julius Meinl Espresso Premium zrnková Káva 1 kg,Pečlivě vybraná zrna 100% arabiky z předních kávových plantáží Brazílie a Střední Ameriky dodávají tomuto espressu svěží chuť, jemnou sladkou příchuť a pozoruhodně jemnou pěnu.

Cena s DPH 379 Kč
-+
Kategorie: Julius Meinl
Kód: Meinl9
Záruka:
Výrobce: Julius Meinl

Julius Meinl Espresso Premium zrnková Káva 1 kg

Pečlivě vybraná zrna 100% arabiky z předních kávových plantáží Brazílie a Střední Ameriky dodávají tomuto espressu svěží chuť, jemnou sladkou příchuť a pozoruhodně jemnou pěnu.

káva Julius Meinl 

Intenzita: 5
Acidita: 8
Sladkost: 8
Aroma: Delikátní se svěžími odstíny
Typ zrna: 100% Arabica
Stupeň pražení: 3
Chuť: Svěží chuť s jemnou sladkou příchutí.

káva Julius Meinl

Julius Meinl je jednou z nejstarších pražíren kávy na světě a dodnes si udržuje pověst dodavatele prémiové kávy a čaje. Rozsáhlé know-how v nákupu zelené kávy a dlouhodobý vztah s farmáři, pečlivý sběr zrn členy rodiny a typické vídeňské pražení zajištěno našimi odborníky pomáhají dosáhnout dokonalý výsledek v šálku. Naše dlouholetá tradice se zaměřením na potřeby našich zákazníků nám umožňuje poskytovat podporu, servis a nápady a sloužit tak našim zákazníkům co nejlépe.

káva Julius Meinl

Vážíme si náš původ, naše dědictví a naše tradice pocházející z historie Vídně. Naše tradice dodržujeme již od roku 1862. Naše kávy, služby a prezentace nás liší od jiných. Julius Meinl chutná nejlépe, pokud je podáván tradičním vídeňským stylem – porcelánový šálek položený na stříbrném podnosu, vedle něj mlékovnička s malou sklenicí vody a lžičkou vybalancovanou na jejím vrchu. Prezentace a servis umožňují zákazníkovi, aby si odpočinul, užil a vychutnal šálek kávy, čaje či horké čokolády.

káva Julius Meinl

Vídeň, místo, kde vznikla společnost Julius Meinl, byla vždy úrodnou půdou pro kreativitu, jakož i inspiraci, a takovou zůstává i dnes. Vídeň a její kavárny jsou zkrátka místem plným poezie a inspirace.

káva