Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Julius Meinl Espresso Gusto Pieno 1 kg zrnková káva

ico Doprava zdarma
Julius Meinl Espresso Gusto Pieno 1 kg zrnková káva
 

Julius Meinl Espresso Gusto Pieno 1 kg zrnková káva,Aromatická kávová směs prvotřídních zrn asijské Robusty obohacená o zrna Arabiky. Silná káva s plným a intenzivním aroma.

Cena s DPH 589 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Julius Meinl
Kód: Meinl4
Záruka:
Výrobce: Julius Meinl
 
 

Julius Meinl Espresso Gusto Pieno 1 kg  zrnková káva

Aromatická kávová směs prvotřídních zrn asijské Robusty obohacená o zrna Arabiky. Silná káva s plným a intenzivním aroma.

káva Julius Meinl

Aroma plné a intenzivní

Crema smetanová a jemná s intenzivní hnědou barvou

Chuť bohatá, krémová s hořkou dochutí

stupeň pražení 3

káva Julius Meinl

Julius Meinl je jednou z nejstarších pražíren kávy na světě a dodnes si udržuje pověst dodavatele prémiové kávy a čaje. Rozsáhlé know-how v nákupu zelené kávy a dlouhodobý vztah s farmáři, pečlivý sběr zrn členy rodiny a typické vídeňské pražení zajištěno našimi odborníky pomáhají dosáhnout dokonalý výsledek v šálku. Naše dlouholetá tradice se zaměřením na potřeby našich zákazníků nám umožňuje poskytovat podporu, servis a nápady a sloužit tak našim zákazníkům co nejlépe.

káva Julius Meinl

Vážíme si náš původ, naše dědictví a naše tradice pocházející z historie Vídně. Naše tradice dodržujeme již od roku 1862. Naše kávy, služby a prezentace nás liší od jiných. Julius Meinl chutná nejlépe, pokud je podáván tradičním vídeňským stylem – porcelánový šálek položený na stříbrném podnosu, vedle něj mlékovnička s malou sklenicí vody a lžičkou vybalancovanou na jejím vrchu. Prezentace a servis umožňují zákazníkovi, aby si odpočinul, užil a vychutnal šálek kávy, čaje či horké čokolády.

káva Julius Meinl

Vídeň, místo, kde vznikla společnost Julius Meinl, byla vždy úrodnou půdou pro kreativitu, jakož i inspiraci, a takovou zůstává i dnes. Vídeň a její kavárny jsou zkrátka místem plným poezie a inspirace.

 
 

káva