Julius Meinl Crema Espresso 1 kg zrnková káva

Julius Meinl Crema Espresso 1 kg zrnková káva,Středně pražená kávová směs kvalitních zrn Arabika a Robusta s unikátním chuťovým profilem, intenzivním aroma a velmi bohatou dlouhotrvající cremou.

Cena s DPH 431 Kč
-+
Kategorie: Julius Meinl
Kód: Meinl3
Záruka:
Výrobce: Julius Meinl

Julius Meinl Crema Espresso 1 kg  zrnková káva

Středně pražená kávová směs kvalitních zrn Arabika a Robusta s unikátním chuťovým profilem, intenzivním aroma a velmi bohatou dlouhotrvající cremou.

káva Julius Meinl

Aroma velmi intenzivní a pronikavé

Crema velmi bohatá a dlouhotrvající s tmavě hnědou barvou

Chuť smetanová, dlouhotrvající s tóny hořké čokolády

stupeň pražení 3

Julius Meinl je jednou z nejstarších pražíren kávy na světě a dodnes si udržuje pověst dodavatele prémiové kávy a čaje. Rozsáhlé know-how v nákupu zelené kávy a dlouhodobý vztah s farmáři, pečlivý sběr zrn členy rodiny a typické vídeňské pražení zajištěno našimi odborníky pomáhají dosáhnout dokonalý výsledek v šálku.

káva Julius Meinl

Naše dlouholetá tradice se zaměřením na potřeby našich zákazníků nám umožňuje poskytovat podporu, servis a nápady a sloužit tak našim zákazníkům co nejlépe.

Vážíme si náš původ, naše dědictví a naše tradice pocházející z historie Vídně. Naše tradice dodržujeme již od roku 1862. Naše kávy, služby a prezentace nás liší od jiných. Julius Meinl chutná nejlépe, pokud je podáván tradičním vídeňským stylem – porcelánový šálek položený na stříbrném podnosu, vedle něj mlékovnička s malou sklenicí vody a lžičkou vybalancovanou na jejím vrchu. Prezentace a servis umožňují zákazníkovi, aby si odpočinul, užil a vychutnal šálek kávy, čaje či horké čokolády.

káva Julius Meinl

Vídeň, místo, kde vznikla společnost Julius Meinl, byla vždy úrodnou půdou pro kreativitu, jakož i inspiraci, a takovou zůstává i dnes.

káva Julius Meinl

Vídeň a její kavárny jsou zkrátka místem plným poezie a inspirace.

káva