Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Jolly Caffé Firenze zrnková Káva 1 kg

 

Jolly Caffé Firenze zrnková Káva 1 kg,Směs dvanácti odrůd vysoce jakostních zrn Arabica z vysokohorských oblastí střední a jižní Ameriky, doplněné o odrůdy Robusty v poměru 70:30. Přimícháním tradiční jihoamerické Robusty získáv

Cena s DPH 469 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Jolly Caffé
Kód: Jolly1
Záruka: káva
Výrobce: Jolly Caffé
 
 

Jolly Caffé Firenze zrnková Káva 1 kg

Směs dvanácti odrůd vysoce jakostních zrn Arabica z vysokohorských oblastí střední a jižní Ameriky, doplněné o odrůdy Robusty v poměru 70:30. Přimícháním tradiční jihoamerické Robusty získává směs výtečnou silnou cremu. Káva se hodí především pro přípravu cappuccina. Ale pokud směs použijete ve svém plnoautomatickém kávovaru, můžete se těšit na příjemné čokoládové espresso s mírnou příchutí lískových oříšků.

jolly káva

Stejně jako všechny ostatní prestižní pražírny i Jolly Caffé vyrábí kávové směsi metodou odděleného pražení v malých dávkách podle druhu zrn. Na závěr následuje studené smíchání jednotlivých odrud. Celkový vynikající výsledek ovlivňuje také uskladnění kávy, proces správného ochlazení po pražení a optimální stav zrna, ze kterého se dostávají zbytkové plyny po pražení.

jolly káva

Dodavatele zelené kávy vybírá pražírna Jolly Caffé podle směrnice ES 2092/91 o ekologickém zemědělství pouze certifikované pěstitele těch nejlepších BIO káv.

jolly káva

Pražírnu Jolly Caffé S.p.A. naleznete v městečku Grassina nedaleko Florencie. Historie společnosti Jolly Caffé S.p. A. sahá do roku 1953. Velký milovník kávy Dante Balardinelli, založil společnost s cílem vyrábět nejlepší kávu ve Florencii a možná i na světě. Jako jeden z mála majitelů pražíren byl ochoten investovat velké částky do vývoje nových zařízení a studia precesu pražení kávy.

jolly káva

Během několika let se stal jedním z neuznávanějších pražičů v Toskánsku. Kromě snahy o vysokou kvalitu pražené kávy byl Dante také pověstný svým pevným poutem k samotným zemědělcům pěstujícím kávové boby na plantážích. I v letech neúrody jim finančně pomáhal a staral se, aby mohli dál držet své plantáže a nemuseli je prodávat národním korporacím.

 
 

káva