Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Ženšen pětilistý Jiaogulan mletý list 50 g

Jiaogulan Matcha Thailand 50g
Jiaogulan Matcha Thailand 50g
 
 

Jiaogulan Matcha Thailand 50g Přispívá k udržení normální hladiny cukru a cholesterolu v krvi, má vliv na zdraví jater. Pomáhá při překyselení žaludku– udržuje neutrální pH. Blahodárně působí na kardiovaskulární systém, podporuj

Cena s DPH 299 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 395
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Jiaogulan Matcha Thailand 50g

Jiaogulan Matcha Thailand je jemně mletý ženšen pětilistý, který pochází z jihovýchodní Asie – z Thajska. Jedná se o nejvyšší sortu.

Matcha

Připravuje se z něj chutný nálev, který dle některých tvrzení předčí účinky ženšenu pravého. Je nazývaný bylinou nesmrtelnosti. Patří do skupiny adaptogenů a antioxidantů, má schopnost čistit organismus od škodlivých látek.

Matcha

Přispívá k udržení normální hladiny cukru a cholesterolu v krvi, má vliv na zdraví jater. Pomáhá při překyselení žaludkuudržuje neutrální pH. Blahodárně působí na kardiovaskulární systém, podporuje krevní oběh, přispívá k normální funkci cév a napomáhá udržet správné hodnoty tlaku a zdraví jater. Jiaogulan podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Matcha

Tradiční užití:
Doporučujeme vyzkoušet přípravu ve stylu Matcha Tea: Do misky čavan vložíme 1 vrchovatý čašak (cca 1 g) a zalijeme vodou o teplotě 75 °C. K vyšlehání použijeme bambusovou metličku zvanou časen. Jakmile dostatečně rozmícháme, podáváme.

Jestliže nemáme k dispozici výše uvedené náčiní, kvalitní jiaogulan matchu si připravíme smísením čtvrt čajové lžičky (cca 1 g) se 150 ml vody o 75 °C a vyšleháme metličkou. Můžeme použít shaker. Vyzkoušejte přípravu ledového čaje smísením čtvrt čajové lžičky jiaogulan matchy s 150 ml kvalitní studené vody v shakeru. Protřepáváme půl minuty a poté podáváme.

Matcha

Země původu: Thajsko

Surovina pro přípravu bylinného čaje – nálevu

 
 

káva