Caffé Izzo Gold 1 kg

Izzo Caffé Gold 1 kg zrnková káva Káva Izzo Gold 100% Arabica je podle našeho názoru nejlepší ze stoprocentních Arabic, které si můžete zakoupit v současné době na světovém trhu. Okouzlující vůně s harmonickou chutí.

Cena s DPH 469 Kč
-+
Kategorie: Izzo
Kód: Gold
Záruka:
Výrobce: Izzo

IZZO Caffé Gold, 1kg zrno

Káva Izzo Gold 100% Arabica

je podle našeho názoru nejlepší ze stoprocentních Arabic, které si můžete zakoupit v současné době na světovém trhu. Okouzlující vůně s harmonickou chutí. Samotná kávová zrna jsou pomalu pražená za poměrně vysoké teploty v malých dávkách. Díky tomuto procesu se negativní vlastnosti (kyselost a hořkost) snižují na minimum a káva tak získá dokonalou plnost a chuť.

Káva Izzo Gold

Káva IZZO Gold je nejvyšší třída kávy v portfoliu pražírny Caffé IZZO. Jedná se o velmi jemnou, přesto typicky neapolsky silnou Arabiku, s plným tělem a vyváženou chutí, kterého je dosaženo pomalým pražením, díky kterému se v této kávě snižuje hořkost a kyselost na naprosté minimum. 

Izzo Caffé Gold - silná káva

Izzo Caffé Gold - dobrá pěna

Káva Izzo Gold

Praženo tradiční pražírnou v Boscoreale na úpatí Vesuvu. Pražírna Izzo byla roku 1979 založena Vincenzem Izzou. Co začalo jako malá, řemeslná pražírna v městečku Boscoreale na úpatí Vesuvu, se díky více jak třicetileté ustavičné práci pana Izza stalo prosperující, významnou pražírnou, jejíž káva se vyváží do celého světa. Pražírna Izzo se zaměřuje na kávy neapolského typu.

Izzo Caffé Gold - vysoký obsah kofeinu

Izzo Caffé Gold - velmi dobrá pro kávové automaty
Izzo Caffé Gold - perfektní pro espresso
Izzo Caffé Gold - velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
Izzo Caffé Gold - velmi dobrá jako ranní káva

Káva Izzo Gold

Kávy IZZO jsou baleny do speciálního vakuového balení pomocí proudu dusíku, díky čemuž vydrží čerstvé až 3 roky po upražení. Vzhledem k nižšímu obsahu kofeinu je vhodná k celodennímu popíjení.

káva