Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Honeybush červený BIO 250g

 

Honeybush červený BIO 250g Honeybush BIO je chutí i vůní velmi podobný známému rooibosu. Je méně známý díky tomu, že rooibos se lépe pěstuje a kultivuje, zatímco honeybush je dodnes sklízen z planých rostlin.Honeybush BIO je sklízen v

Cena s DPH 285 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 407
Záruka:
Výrobce:
 
 

Honeybush červený BIO 250g

Honeybush červený BIO

Honeybush BIO je chutí i vůní velmi podobný známému rooibosu. Je méně známý díky tomu, že rooibos se lépe pěstuje a kultivuje, zatímco honeybush je dodnes sklízen z planých rostlin.

Honeybush BIO je sklízen v době květu, kdy se v okolí rostliny line výrazná vůně medu. Tuto výraznou vůni a posléze i chuť si honeybush zachovává i po usušení.

Honeybush se po sklizení naseká na malé kousky, následnou fermentací a sušením na slunci pak dostane typickou červenohnědou barvu. Při tomto procesu získává příjemné medové aroma.Pokud máte zkušenost s čajem rooibos pak zjistíte, že honeybush je lahodnější, právě díky oné výraznější medovitosti rostliny. Nálev je jemný se silným aroma květin a medu.

Honeybush BIO má okouzlující chuť a neobsahuje kofein, proto je vhodný i pro nejmenší děti a to k dlouhodobému popíjení .

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Tradiční použití: Lžíci BIO honeybushe vložíme do 250 ml vroucí vody a nechat 5 - 10 min louhovat. Můžeme dosladit medem.

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu

 
 

káva