Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Hercampuri 200g

 

Hercampuri 200g Název Hercampuri pochází z původního slova "Hjircan pureck" to lze přeložit jako "ten který chodí od vesnice k vesnici". Jedná se o narážku na lékaře nebo spíše bylinkáře putující s tlumokem bylin, kteří léčí prost

Cena s DPH 252 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Peruánské byliny
Kód: salviaparadise183
Záruka:
Výrobce:
 
 

Hercampuri 200g

Hercampuri, bylina z peruánských And známá pod názvem Té amargo, patří k základním bylinám používaným v Peru.

Název Hercampuri pochází z původního slova "Hjircan pureck" to lze přeložit jako "ten který chodí od vesnice k vesnici". Jedná se o narážku na lékaře nebo spíše bylinkáře putující s tlumokem bylin, kteří léčí prostřednictvím fytoterapie.

Jelikož hercampuri není v Evropě příliš známou rostlinou a její užívání není hojně rozšířeno, žádná společnost nepodala návrh na uznání některého ze zdravotních tvrzení pro které je hercampuri tradičně užíváno a dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 tedy nesmíme o zdravotních účincích na lidský organismus informovat. Více informací naleznete v herbáři.

Dávkování a způsob přípravy: 1 lžičku sušeného hercampuri zalijeme 1 litrem studené vody a nechat povařit 5 minut a scedíme. Pít 3x denně sklenku (cca. 200 ml) odvaru, který je barvy sytě žluté, chuti svíravé.

Upozornění: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám, dětem do 3 let a lidem s vředovým onemocněním žaludku. Nedoporučuje se při žaludečních vředech.

Země původu: Peru

Minimální množství nákupu je 10 g

 Surovina pro přípravu bylinného čaje

 
 

káva