Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Oxalis havajský ořech -1 kg káva, aromatizovaná

ico Doprava zdarma
Havajský ořech -1 kg káva, aromatizovaná
 

Oxalis havajský ořech -1 kg káva, aromatizovaná zrnková káva aroma Havajský ořech Složení: pražená káva, aroma pražených lískových oříšků s nádechem kokosu (min. 2 %).Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 35 kJ/ 8 kcal,

Cena s DPH 960 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Oxalis
Kód: oxalis36
Záruka:
Výrobce: Oxalis
 
 

Oxalis havajský ořech -1 kg káva, aromatizovaná

zrnková káva

aroma Havajský ořech

Složení: pražená káva, aroma pražených lískových oříšků s nádechem kokosu (min. 2 %).

zrnková káva

Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 35 kJ/ 8 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 1.3 g (z toho cukry 1 g), bílkoviny 0 g, sůl 0.03 g.

zrnková káva

Příprava: hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy. Na 100 ml vody o teplotě 93-94°C použijte 7 g mleté kávy. Uchovejte v suchu, chraňte před teplem ve vzduchotěsné nádobě.

zrnková káva

Oxalis naším posláním je nabídnout Vám jedinečnou kvalitu, chuť, požitek a relaxaci u šálku čaje a kávy. Od léta 2013 jsme jednou z největších pražíren výběrové kávy v ČR. Tímto sledujeme také naše motto: „OXALIS – to nejlepší z čaje a kávy". Součástí naší široké nabídky kávy je také rozsáhlý výběr čajového a kávového příslušenství a dárkového balení. Nabízíme více než 400 druhů čaje (zelené čaje, černé, oolongy, bílé čaje, raritní čaje, rozvíjející se čaje atd.) a 40 druhů kávy. Celkově sortiment zahrnuje více jak 1600 položek. Vyvíjíme vlastní čajové a kávové receptury. Kvalita, zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin je zárukou našeho úspěchu.

 
 

káva