Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Hausbrandt Gourmet Columbus mletá káva v plechovce 250 g

 

Hausbrandt Gourmet Columbus 250g mletá káva,Pro výrobu této směsi se používá devět druhů kávy Arabica v 100% zastoupení. Zrna pocházejí výhradně z Kolumbie, která je druhým největším producentem kávy ve Střední Americe. Směs je p

Cena s DPH 166 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Hausbrandt
Kód: haus m1
Záruka:
Výrobce: Hausbrandt
 
 

Hausbrandt Gourmet Columbus  250g mletá káva

100% arabika

Pro výrobu této směsi se používá devět druhů kávy Arabica v 100% zastoupení. Zrna pocházejí výhradně z Kolumbie, která je druhým největším producentem kávy ve Střední Americe. Směs je připravována v nejvyšší kvalitě.

mletá káva

Oproti sériově vyráběným kávám z Brazílie a Kolumbie se Gourmet Colombus vyznačuje vyšší kvalitou zrn Arabica. Jsou měkké a velmi aromatické. A právě tyto vlastnosti také vévodí kávě Hausbrandt Columbus, perfektně vyvážená chuť s nádechem citrusových plodů, hořká čokoláda a náznak chuti lékořice.

mletá káva

Samozřejmě se kávové boby praží se stejnou precizností jako u směsy Gourmet, pomalu a opatrně, aby si zachovaly optimální chuť a vůni. Pokud toužíte poznat jeden z nejlepších italských gurmánských požitků v oblasti kávy, určitě vás 100% Arabica Hausbrandt Gourmet Colombus nezklame. Jde o perfektní espresso s fantastickou plnou chutí a širokou škálou příchutí, jednoduše káva pro gurmány.

mletá káva

Torrefazione Hausbrandt vznikla v roce 1892 v městě Terst. Svojí kvalitou a tradicí patří Hausbrandt mezi nejuznávanější pražírny kávy v Itálii, o tom vypovídá i označení Káva roku 2003 a 2004. Káva Hausbrandt při pražení vychází z tradice a sází na kvalitu.

Společnost Specialità Caffè Hausbrandt založil rakouský námořní důstojník, kapitán Hermannn Hausbrandt. Město Terst již tehdy patřilo k nejvýznamnějším evropským střediskům dovozu a zpracování kávy. Díky dokonalému distribučnímu systému získala společnost Hausbrandt pověst výrobce, který uskuteční dodávky rychle a včas.

V pražírně používali nejnovější technologie jako stroje na elektrický proud s patentovaným způsobem pohonu a následným chlazením pražící nádoby, tzv. Grevenbroich. Díky této technologii dojde k zachování delikátního aroma. Firma, jako jedna z prvních, své zboží balila a přepravovala v uzavřených kovových sudech.

mletá káva

Nerozlučné spojení mezi tradicí a moderní značkou Hausbrandt umocňuje i oficiální název společnosti S.p.A. Hausbrandt Trieste 1892, který respektuje ducha minulosti i místo, kde společnost započala slavné tažení světem.

 
 

káva