Hausbrandt H. Hausbrandt zrnková Káva 1 kg

Hausbrandt Espresso H.HAUSBRANDT - 1kg, zrnková káva Nejoblíbenější směs pro Gastronomii!Káva H. Hausbrandt je klasická směs typického silného italského espressa.

Cena s DPH 469 Kč
-+
Kategorie: Hausbrandt
Kód: haus5
Záruka:
Výrobce: Hausbrandt

Jedná se o směs 90% Arabiky a 10% Robusty, s jedinečným chuťovým profilem. 

Káva značky Hausbrandt je jedna z nejstarších káv, její historie začíná rokem 1892. V současnosti tuto značku vlastní společnost Martino Zanetti.

Káva Hausbrandt

Svojí kvalitou a tradicí patří mezi nejuznávanější kávy Itálie, což dokazuje i označení „káva roku 2003 a 2004“ hodnocená kavárníky a cukráři Itálie. Káva Hausbrandt sází na tradici a kvalitu.

Káva Hausbrandt

Svojí kvalitou a tradicí patří mezi nejuznávanější kávy Itálie, což dokazuje i označení „káva roku 2003 a 2004“ hodnocená kavárníky a cukráři celé Itálie. Káva Hausbrandt vsází na tradice a kvalitu. Nerozlučné spojení mezi tradicí a současností značky Hausbrandt je jasně umocněno i v oficiálním názvu společnosti S.p.A. Hausbrandt Trieste 1892, které plně respektuje ducha minulosti i místo ve kterém započala své slavné tažení světem.

Káva Hausbrandt

Káva H. Hausbrandt je klasická směs typického silného italského espressa. Nejbližší směsí v podobnosti je směs Trieste, která se ovšem liší v menším obsahu robusty, který je pouze 10%, což ukazuje na jeho charakter méně zaoblené a jemné chuti.

Káva Hausbrandt

káva