Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Ginlac Žen Šen Prášek z červeného ženšenu 100g

 

Ginlac Žen Šen Prášek z červeného ženšenu 100g,Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tent

Cena s DPH 989 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Ženšen
Kód: žen šen28
Záruka:
Výrobce: Ginlac
 
 

Ginlac Žen Šen Prášek z červeného ženšenu 100g

Balení: 100g prášku v uzavíratelném vakuově baleném sáčku

Žen Šen

Složení: mletý kořen šestiletého červeného korejského ženšenu 100%
Celkový obsah ginsenosidů: 15mg/g

Žen Šen

Doporučené užívání: ráno a večer rozmícháme 1 čajovou lžičku (cca 2g) v šálku horké či vlažné vody. Může být použito i jako ingredience na vaření (polévky, omáčky atd.)

Žen Šen

 Vyrobeno v Koreji

Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.

Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy Ginlac včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Idustrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě Ginlac certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

Žen Šen

Své produkty vyváží firma Ginlac do USA, Kanady, Japonska, Honkg Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Austrálie, na Nový Zéland atd.Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro uvedení na trh.

 
 

káva