Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Ginlac Žen Šen Power drink MILD 15ks

 

Ginlac Žen Šen Power drink MILD 15ks,Energetický nápoj jemnější hořko-sladké chuti, který podpoří Vaši fyzickou a duševní výkonnost 100% přírodní nápoj bez potravinářských aditiv a konzervantů Vyrobeno z extraktu s celkovým obsah

Cena s DPH 490 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Ženšen
Kód: žen šen16
Záruka:
Výrobce: Ginlac
 
 

Ginlac Žen Šen Power drink MILD 15ks

Energetický nápoj jemnější hořko-sladké chuti, který podpoří Vaši fyzickou a duševní výkonnost

Žen Šen

100% přírodní nápoj bez potravinářských aditiv a konzervantů
Vyrobeno z extraktu s celkovým obsahem ginsenosidů 120mg/g

Best Korean Speciality Award
tento produkt získal v minulém roce prestižní korejské ocenění

Balení: 750 ml (15x 50ml) v polypropylenovém obalu (3x 5 nápojů v dárkovém balení)

Doporučené dávkování: 1 až 2 denně, při zvýšené fyzické nebo psychické zátěži častěji

Žen Šen

Způsob použití: před otevřením promíchejte a pijte přímo, možnost smíchat s vodou nebo jiným nealko nápojem

Skladování: na suchém místě, mimo dosah slunečních paprsků

Složení: extrakt kořene korejského červeného ženšenu 0,2%, fermentovaný extrakt kořene korejského červeného ženšenu 1,8%, voda, vysokofruktosový kukuřičný sirup, cicimek datlový (jujube), dřín obecný, jablečný extrakt, Vitamín C, extrakt ze semen grepfruitu

 

Žen Šen

 Vyrobeno v Koreji

Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.

Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy Ginlac včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Idustrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě Ginlac certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

Žen Šen

Své produkty vyváží firma Ginlac do USA, Kanady, Japonska, Honkg Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Austrálie, na Nový Zéland atd.Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro uvedení na trh.

 
 

káva