Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Ginlac Žen Šen Pasta GO 240g

 

Ginlac Žen Šen Pasta GO 240gg,Jedná se o unikátní 100% přírodní energetický doplňek stravy připravený podle tradiční, více než 1000 let staré, korejské receptury. Tato pasta Vám dodá díky kombinaci korejského ženšenu a byliny Rehma

Cena s DPH 1 890 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Ženšen
Kód: žen šen1
Záruka:
Výrobce: Ginlac
 
 

Ginlac Žen Šen Pasta GO 240g

Jedná se o unikátní 100% přírodní energetický doplňek stravy připravený podle tradiční, více než 1000 let staré, korejské receptury. 

ŽenŠen

Tato pasta Vám dodá díky kombinaci korejského ženšenu a byliny Rehmanie lepkavé potřebnou energii na celý den a díky houbě Pornatce kokosové zaručí v noci klidný a vydatný spánek. Zároveň podporuje dobrou peristaltiku střev a dobré zažívání.

ŽenŠen

Balení: 1x 240g
Složení: 49% med, 34,7% lisovaná šťáva z Rehmanie lepkavé, 8,3% Pornatka kokosová (Hoelen), 5% extrakt z  korejského červeného ženšenu, 1% prášku z fermentovaného extraktu korejského červeného ženšenu, 1% Kustovnice čínská, 1% Liriopsis tuber (cibulovina)

Doporučené dávkování: 1x denně jedna přiložená lžička (5g) se užije přímo a zapije vodou. Lze rozpustit v teplé nebo studené vodě.
Skladování: Na suchém místě při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu, nevystavujte přímému slunci a uchovávejte mimo dosah dětí.

ŽenŠen

Vyrobeno v Koreji

Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.

Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy Ginlac včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Idustrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě Ginlac certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

ŽenŠen

Své produkty vyváží firma Ginlac do USA, Kanady, Japonska, Honkg Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Austrálie, na Nový Zéland atd.Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro uvedení na trh.

 
 

káva