Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Ginlac Žen Šen Kořen naložený v medu – 10ks

 

Ginlac Žen Šen Kořen naložený v medu – 10ks,Celý kořen červeného korejského ženšenu naložený v medu.Výjimečná chuťová kombinace nahořklého ženšenu a sladkého medu dodá Vašemu tělu všechny prospěšné látky pravého korejsk

Cena s DPH 2 450 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Ženšen
Kód: žen šen18
Záruka:
Výrobce: Ginlac
 
 

Ginlac Žen Šen Kořen naložený v medu – 10ks

Celé kořeny červeného ženšenu naložené v medu
dárkový set

Výjimečná chuťová kombinace nahořklého ženšenu a sladkého medu dodá Vašemu tělu všechny prospěšné látky pravého korejského ženšenu.

Žen Šen

Balení: 300g celé kořeny (30g x 10ks)
Skladování: na suchém místě, při teplotě do 25°C
Složení: Červený ženšen (50%), fruktooligosacharid (30%), med (20%)

Žen Šen

 Vyrobeno v Koreji

Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.

Žen Šen

Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy Ginlac včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Idustrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě Ginlac certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

Žen Šen

Své produkty vyváží firma Ginlac do USA, Kanady, Japonska, Honkg Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Austrálie, na Nový Zéland atd.Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro uvedení na trh.

 
 

káva