Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Ginlac Žen Šen extrakt EASY GOLD 80ks

 

Ginlac Žen Šen extrakt EASY GOLD 80ks,100% extrakt z pravého korejského červeného ženšenu s vysokým obsahem aktivních látek ve formě nápoje balený v jednotlivých sáčcích pro snadné užívání.Vyzkoušejte nejpraktičtější způsob u

Cena s DPH 1 990 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Ženšen
Kód: žen šen6
Záruka:
Výrobce: Ginlac
 
 

Ginlac Žen Šen extrakt EASY GOLD 80ks

100% extrakt z pravého korejského červeného ženšenu s vysokým obsahem aktivních látek ve formě nápoje balený v jednotlivých sáčcích pro snadné užívání.

Žen Šen

Vyzkoušejte nejpraktičtější způsob užívání ženšenového extraktu.

Doplněk stravy

Balení: 80x 10ml (100ml)
Doplněk stravy
Složení: 100% extrakt pravého korejského červeného ženšenu (0,5g / 10ml), čistá voda
Celkový obsah ginsenosidů (saponinů): 70mg/g
Rg1, Rb1 a Rg3: 6mg/g

Žen Šen

Doporučené dávkování: 1 až 3 sáčky denně se užijí přímo. Možno smíchat s vodou nebo jiným nealko nápojem dle chuti, pro potlačení hořkosti je možné přidat cukr či med. Dětem od 3 do 12 let je doporučena 1/3 denní dávky.
Skladování: Na suchém místě při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu, nevystavujte přímému slunci a uchovávejte mimo dosah dětí.

Žen Šen

 Vyrobeno v Koreji

Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.

Žen Šen

Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy Ginlac včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Idustrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě Ginlac certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

 

Své produkty vyváží firma Ginlac do USA, Kanady, Japonska, Honkg Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Austrálie, na Nový Zéland atd.Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro uvedení na trh.

 
 

káva