Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Ginlac Extrakt z houby REISHI 50g

 

Ginlac Extrakt z houby REISHI 50g,100% extrakt z houby Ganoderma lucidum (Reishi/Linghzi) s vysokým obsahem polysacharidů (min. 30%)Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální funkci oběhové soustavy a reguluje hladinu cholesterolu v k

Cena s DPH 595 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Ženšen
Kód: žen šen32
Záruka:
Výrobce: Ginlac
 
 

Ginlac Extrakt z houby REISHI 50g

Ganoderma lucidum / Lesklokorka lesklá

Jediný 100% extrakt z houby Reishi na českém trhu!

Reishi

Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální funkci oběhové soustavy a reguluje hladinu cholesterolu v krvi.

Doplněk stravy

Balení: 50g
Složení: 100% extrakt z houby Ganoderma lucidum (Reishi/Linghzi) s vysokým obsahem polysacharidů (min. 30%)
Doporučené dávkování: 1-3 gramy denně (přiložená lžička odpovídá dávce 1g) se užije přímo a zapije vodou. Lze rozpustit v teplé nebo studené vodě, pro potlačení hořkosti je možné přidat med nebo jiné sladidlo.
Skladování: Na suchém místě při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu, nevystavujte přímému slunci a uchovávejte mimo dosah dětí.
Země původu: Jižní Korea

Reishi

 Vyrobeno v Koreji

Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.

Reishi

Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy Ginlac včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Idustrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě Ginlac certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

Reishi

Své produkty vyváží firma Ginlac do USA, Kanady, Japonska, Honkg Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Austrálie, na Nový Zéland atd.Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro uvedení na trh.

 
 

káva