Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Garden of Life proteinová tyčinka SPORT čokoláda Fudge 75g

 

Garden of Life proteinová tyčinka SPORT čokoláda Fudge 75g,Proteinové tyčinky SPORT Organic Plant-Based Performance.Naše organické rostlinné proteinové tyčinky dodávají tělu 20 gramů kompletních whole food bílkovin z různých

Cena s DPH 88 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Sport
Kód: raw45
Záruka:
Výrobce: Garden of life
 
 

Proteinová tyčinka SPORT Organic Plant-Based Performance - čokoláda Fudge - 75g

Rychlý přehled:
• 20g kompletních rostlinných bílkoviny z více zdrojů.
• 9 g rozpustné vlákniny.
• Pohodlný způsob příjmu bílkovin.

Proteinová tyčinka SPORT Organic

Proteinové tyčinky SPORT Organic Plant-Based Performance
Naše organické rostlinné proteinové tyčinky dodávají tělu 20 gramů kompletních whole food bílkovin z různých zdrojů a jsou k dispozici ve 4 lahodných příchutích: čokoláda s arašídovým máslem, čokoláda Fudge, čokoláda s mátou a karamel s mořskou solí. Všechny příchutě jsou certifikované USDA Organic a Non-GMO Project Verified, což z nich činí jasnou volbu pro náročné sportovce, kteří hledají čistou organickou výživu ke zlepšení sportovního výkonu.
 

Proteinová tyčinka SPORT Organic
 

Mimo to obsahují tyto tyčinky certifikaci NSF For Sport® a Informed-Choice for Sport. Což znamená, že jsou všechny suroviny dohádatelné a otestované v laboratořích třetími stranami, aby se vyloučila existence jakýchkoli zakázaných látek. Dále jsou certifikovány Vegan Action, Gluten Free, a jsou bez mléka i sóje.
 
Proteinová tyčinka nabízí skvělou možnost, jak při posilovaní a sportování zajistit tělu čisté palivo plné aminokyselin, které mu pomůže dodat energii a opravit poškozenou svalovou tkáň. Tyčinky obsahují bílkoviny z organického hrachu pěstovaného v USA a hnědé rýže. Pomáhají zahnat hlad a podporují zdravou hladinu cukru v krvi během cvičení. Kromě vysokého množství 20 gramů bílkovin obsahují také 9 gramů rozpustné vlákniny z organické tapioky, jež vás zasytí na dlouhou dobu, jelikož je tato speciální vláknina pouze částečně trávena v horní části gastrointestinálního traktu.
 
Proteinová tyčinka SPORT Organic
 
Výhody proteinových tyčinek SPORT:
• Regeneruje a opravuje svalovou tkáň.
• 4 chutné příchutě.
• Jezte kdykoli po celý den, pokud potřebujete příjem bílkovin.
 
Složení: 1 porce - tyčinka 75g 
     
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 100g 1 porce
Energetická hodnota 1561kJ/373kcal 1172kJ/280kcal
Energetická hodnota z tuku 440kJ/107kcal 329kJ/80kcal
Tuky 12g 9g
Nasycené mastné 2,7g 2g
Sacharidy 45g  34g
Cukry 10,7g  8g
Vláknina  12g 9g
Bílkoviny 27g 20g
Sůl  0,47g 0,35g
Železo 3,7mg=27%* 2,8mg=20%*
Mangan 0,27mg=13%* 0,2mg=10%*
Vápník 107mg=13%*  80mg=10%*
Hořčík 40mg=11%* 30mg=8%*
Riboflavin 0,11mg=8% 0,08mg=6%
   

 

Ostatní složky: organic tapioka (syrup a rozpustná vláknina), organic hrachový protein, organic mandlové máslo, organic rostlinný glycerin, organic čokoládová poleva(organic kakaové kousky, organic sladidlo erythritol, organic tapioka vláknina, organic kakaové máslo, natural lékořice příchuť, organic sladidlo stevia - steviol glykosid, organic slunečnicový lecitin, organic vanilkový lusk exktrakt), organic naklíčená hnědá rýže protein, organic hrachové cripsy (organic hrachový protein, organic tapioka škrob), organic yakon syrup (kořen), organic kakao, organic karob, organic akát vláknina, organic příchuť, mořská sůl,
Proteinová tyčinka SPORT Organic 
 
Neobsahuje: žádné umělé přísady
 
Obsahuje: skořápkové plody - mandle,
 
Vyrobené v zařízení, které také zpracovává ořechy, arašídy, soju, mléko,
 
 
Výrobce: Garden of Life
 
 

káva