Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Forever Young Aloe vera 1000 ML

ico Doprava zdarma
Forever Young Aloe vera 1000 ML
Forever Young Aloe vera 1000 ML
 
 

Forever Young Aloe vera 1000 ML Doplněk stravy. Forever Young 99,8 % je šťáva z celých listů aloe vera, obsahující nejvyšší množství aktivních přírodních (ne uměle koncentrovaných) polysacharidů aloe, a to 5000 mg na litr.Forever Young

Cena s DPH 880 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Aloe vera
Kód: Aloe01
Záruka:
Výrobce: Solgar
 
 

Forever Young Aloe vera 1000 ML

Doplněk stravy. Forever Young 99,8 % je šťáva z celých listů aloe vera, obsahující nejvyšší množství aktivních přírodních (ne uměle koncentrovaných) polysacharidů aloe, a to 5000 mg na litr.

aloe vera

- Tato Aloe obsahuje přes 200 aktivních látek.
- jedná se o nejkvalitnější a nejsilnější ALOE VERA na českém trhu
- je certifikována u mezinárodní vědecké rady pro aloe vera

aloe vera

Tato aloe vera je:
Bohatá na polysacharidy - poskytuje přes 5000 mg mukopolysacharidů na litr.
Vysoce účinná šťáva z celého listu aloe vera.
Zmražená a čerstvě vylisovaná pro maximální účinnost - není vyráběna z koncentrátu.
 

aloe vera

Složení:

Tato aloe může být užíván i těhotnými ženami, neboť neobsahuje dráždivé antrakinony.

Výživová (nutriční) hodnota ve 20ml výrobku aloe:
 Energie: 2,94KJ / 0,7 kcal
 Sacharidy: 0,04g
 Bílkoviny: 0,04g
 Tuky: 0g

SLOŽENÍ Aloe:
 99,8 % šťáva z celých listů aloe vera (Barbadensis Miller), Sodium Benzoate 0,1%, Potasium Sorbate 0,1%. Neobsahuje kvasinky, gluten ani laktózu. Bez přídavku cukru, soli a barviv.

Schváleno na Ministerstvu Zdravotnictví.

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

aloe vera

Dávkování:

Doporučená dávka ALOE VERA: dvě polévkové lžíce denně, nejlépe před jídlem, s ovocným džusem nebo bez něj. Po otevření uchovávejte nejlépe v ledničce a spotřebujte do tří měsíců.

 

Balení:

1000 ml

 

Doplňující informace:

Forever Young 99,8 % je šťáva z celých listů aloe vera, obsahující nejvyšší množství aktivních přírodních (ne uměle koncentrovaných) polysacharidů aloe, a to 5000 mg na litr.

 Tradičně byl pro výrobu džusu z aloe používán pouze vnitřní gel z listu rostliny. Díky novým technologiím může být nyní využit celý list, což umožňuje vyrobit dokonalejší produkt, neboť nejvyšší koncentrace aktivních polysacharidů aloe se nachází blízko okraje listu.

Forever Young pochází z kultur pěstovaných bez pesticidů v údolí Střední Ameriky. Forever Young je stabilizován za studena jedinečným patentovaným postupem, aby mohl vzniknout výrobek nejvyšší kvality. Všechny aktivní a zdraví prospěšné součásti jsou zachovány a šťáva tak obsahuje všechny vlastnosti čerstvé aloe včetně enzymů. Není vyroben z prášku nebo koncentrátu.

 
 

káva