Flora Sana Biotics 60 kapslí

Flora Sana Biotics 60 kapslí,První komplex půdních probiotik, laktobacilů a bifidobakterií. Doplněk stravy.

Cena s DPH 599 Kč
-+
Kategorie: Vera Sana
Kód: vera3
Záruka:

Flora Sana Biotics 60 kapslí

První komplex půdních probiotik, laktobacilů a bifidobakterií. Doplněk stravy.

V minulosti se lidé pravidelně dostávali do kontaktu s půdními bakteriemi díky svému vztahu k přírodě a konzumaci ovoce a zeleniny ze zahrady. Tyto bakterie přispěly k enzymatickému trávení, antimikrobiální obraně a stimulaci imunitního systému. Dnes víme, že tyto půdní bakterie jsou nezbytné pro naše zdraví a působí synergicky s laktobacily a bifidobakteriemi. Jejich absence přispívá ke vzniku určitých poruch.*. Protože předností těchto půdních bakterií je mnoho, hodně zemí používá specifické půdní bakterie k fermentaci rostlin pro terapeutické účely (miso, natto atd.).

Doporučeno pro:

+ Chronická, opakující se střevní dysbióza

+ Autoimunitní poruchy

+ Nedostatek trávicích enzymů

+ infekce H.pylori + peri- a postantibiotická terapie

+ Potravinové intolerance/alergie

+ Oslabená imunita/opakované infekce

Naprostá bezpečnost

V rámci těchto půdních bakterií je důležité vybrat formy nejlépe přizpůsobené našemu organismu: Bacillus coagulans a Bacillus subtilis. To je to, co jsme udělali při vytváření FloraSana.

Mechanismus působení

Publikované vědecké studie ukazují, že Bacillus coagulans a subtilis přirozeně produkují trávicí enzymy, imunomodulační peptidy, karotenoidy a přírodní antimikrobiální látky, které stimulují dobrou střevní flóru a inhibují patogeny. Pomáhají eliminovat dysbiózu a střevní záněty*¹ a pomáhají regulovat metabolický syndrom a inzulínovou rezistenci.

Ve studii in vivo pomohl Bacillus coagulans zlepšit revmatoidní artritidu stimulací produkce protizánětlivých látek. Bacillus subtilis vykazuje přirozenou aktivitu proti Helicobacter pylori in vitro*², stejně jako aktivitu proti candida albicans*3 a proti kvasinkám*4. Experimentální studie ukázala, že B. subtilis významně zvyšuje imunitu subjektů; stimuluje nárůst ochranných bakterií, jako je Faecalibacterium prausnitzii a Clostridium lituseburense*⁵. B. subtilis také produkuje látky, které omezují proliferaci rakovinných buněk in vivo*⁶.

 Klíčové benefity

+ První komplex na bázi půdních bakterií

+ 17 kmenů – 5 miliard bakterií/kapsle

+ Přirozeně odolný vůči žaludeční kyselině/žluči

+ Funguje synergicky s bakteriemi Lactobacilli a Bifido

+ Specifické lidské laktobacily a bifidobakterie

+ Bez přidaných barviv, lepku, cukrů a kvasnic

+ Vyrobeno v Belgii

+ Skladovatelný

Složení 1 kapsle:

Mikrokrystalická celulóza, LinfeinUTM BSCU1 Bacillus subtilis 20 mg (půdní bakterie), Bacillus coagulans ou sporogenes 10 mg (půdní bakterie), Magnesium stearát, Lactobacillus rhamnosus GG 4 mg, Lactobacillus plantarum 6 mg, Bifidobacterium longums 4 mg, Bifidobacterium breve 1,33 mg, Lactobacillus casei 2 mg, Lactobacillus paracasei 1,33 mg, Bifidobacterium lactis 0,80 mg, Lactobacillus helveticus 0,53 mg, Lactobacillus acidophilus 0,53 mg, Lactobacillus gasseri 0,33 mg, Bifidobacterium bifidum 0,33 mg, Bifidobacterium longum spp infantis 0,33 mg, Lactobacilus bulgaricus 0,20mg, Streptococcus  thermophilus 0,10 mg, Lactobacillus reuteri 0,10 mg, kapsle vyrobené z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza).

 Dávkování:

Dospělí: 1 až 3 kapsle denně. Děti od 3 let: 1 kapsli otevřít a v případě potřeby naředit trochou vody nebo tekutiny. Vhodné pro použití během kojení a těhotenství. Doporučené kombinace: Po nebo v kombinaci s Vera Sana Colon Sana a Aloe vera gel/šťáva.

Obsah: 60 kapslí

Čistá hmotnost: 16,2 g

 Minimální trvanlivost do konce: (viz. obal )

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Doplněk stravy.

Výrobce: PRO-VERA SA, Avenue Thomas Edison 80 - 1402 Thines - Belgie.

Vera Sana garantuje doplňky stravy bez GMO, lepku a nanočástic. Vysoce koncentrované aktivní receptury jsou navrženy s vysokou biologickou dostupností a rostlinnými kapslemi.

Již více než 20 let nás pohání inovace a hledání toho nejlepšího, co příroda může nabídnout. Lokálně vyvíjíme doplňky stravy koncentrované na účinné látky, účinné a inovativní.

Přírodní a organické produkty oceňují lidé, kteří dbají na své zdraví stejně jako na životní prostředí.

Náš tým nabízí inovativní přístup ke zdraví s respektem k člověku a přírodě.

Každý produkt Vera Sana se řídí přísným postupem, a to v rámci belgického rodinného podniku, jehož barva vyzařuje do celého světa.

Příroda je zdrojem benefitů pro naše zdraví.

Naše produkty, uznávané mnoha odborníky na zdraví, jsou distribuovány prostřednictvím sítě ekologických obchodů, lékáren a lékařů předepisujících léky, které podporujeme našimi radami a naším know-how.

káva