Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub Tělový balzám s extrakty z medu, gardénie, růže

 

Finclub Tělový balzám s extrakty z medu, gardénie, růže,Tělový balzám v sobě spojuje sílu přírodních olejů s extrakty z medu a gardénie. Med je v kosmetice ceněn pro své zvlhčující a uklidňující vlastnosti, pomáhá u suché a podr

Cena s DPH 380 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub drogerie
Kód: Finclub096
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub Tělový balzám s extrakty z medu, gardénie, růže

Tělový balzám s přírodními oleji, extrakty z medu a gardénie, bambuckým máslem

Tělový balzám v sobě spojuje sílu přírodních olejů s extrakty z medu a gardénie. Med je v kosmetice ceněn pro své zvlhčující a uklidňující vlastnosti, pomáhá u suché a podrážděné pokožky.

Tělový balzám

Růžový olej má rozjasňující účinky, je zdrojem vitamínu C (působí jako antioxidant, pomáhá chránit kůži před volnými radikály) a beta-karotenu (přispívá k vyrovnání tónu pleti). Gardénie je výjimečná květina, pokožku pomáhá vyhladit a změkčit. Bambucké máslo vytváří na povrchu kůže okluzivní vrstvu, která ji chrání před ztrátou vlhkosti a před nepříznivými povětrnostními vlivy. Společně s lněným olejem a vitamíny A a E podporuje správnou funkci pokožky.

Tělový balzám

Složení: růžový olej, extrakt z gardénie a medu, bambucké máslo, lněný olej.
Obsah: 500 g
Návod k použití: na čistou a suchou pokožku celého těla naneste malé množství balzámu a masírujte krouživými pohyby až do vstřebání.

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách.

Tělový balzám

Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs.

Tělový balzám

Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva