Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub Pycnogenol gel 50 ml

 

Finclub Pycnogenol gel Dokonale pečuje o vaši pleť.Pycnogenol gel obsahuje silný antioxidant Pycnogenol (výtažek z kůry pobřežní borovice), vitamin E, panthenol a aloe vera. Chrání pleť před působením volných radikálů, podporuje zachov

Cena s DPH 595 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub drogerie
Kód: Finclub113
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub Pycnogenol gel 50 ml

Pycnogenol gel

Pycnogenol gel obsahuje silný antioxidant Pycnogenol (výtažek z kůry pobřežní borovice), vitamin E, panthenol a aloe vera.

Pycnogenol gel

Chrání pleť před působením volných radikálů, podporuje zachování pružné, zdravé a svěží pleti, omezuje tvorbu vrásek.

Pycnogenol gel

Je vhodný pro všechny typy pleti  jak pro pravidelnou péči, tak pro intenzivní omlazovací kúru, kdy se nanáší po dobu jednoho až dvou týdnů, ráno i večer na čistou pleť.

Pycnogenol gel

Pycnogenol je považován za silný antioxidant, který ochraňuje buňky před volnými radikály a před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Prospívá pokožce, pomáhá obnovit její elasticitu, bojuje s příznaky stárnutí a únavy.

Vhodný je i pro muže jako přípravek po holení, kdy pleť zvláční a ošetří. Je užitečný po pobytu na slunci, působí na pokožku blahodárně, pomáhá ji zklidnit a osvěžit.

Balení: 50 ml
Používání: vhodný pro všechny typy pleti, aplikuje se ráno a večer na čistou pleť

 

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva