Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub Cow Colostrum 60 kapslí

 

Finclub kravské kolostrum 60 kapslí Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné.Farmy, z kterých je kolostrum získáváno, chovají zvířata tradičním způsobem se zárukou kv

Cena s DPH 775 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: kolo f1
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub kravské kolostrum 60 kapslí

Doplněk stravy Cow Colostrum obsahuje bio organické kravské kolostrum. Je bohatým zdrojem protilátek a zdraví prospěšných složek - aminokyselin, imunitních a růstových faktorů, enzymů, vitamínů a minerálů.

Díky tomu kolostrum:

  • velmi účinně přispívá k posilnění obranyschopnosti
  • podporuje metabolismus tuků i zachování zdravé střevní mikroflóry, pozitivně ovlivňuje proces hojení
  • je vhodné pro všechny věkové kategorie, doporučuje se rekonvalescentům pro rychlejší zotavení po nemoci
  • udržuje vitalitu organismu, pomáhá unaveným či oslabeným jedincům, pečuje o nervový systém
  • je oblíbené mezi sportovci pro zvýšení energie, zlepšení výkonu, rychlejší regeneraci nebo podporu stavby svalů

Finský přípravek Cow Colostrum obsahuje kolostrum, které je sbíráno od organicky chovaných krav, volně se pasoucích v čisté rakouské přírodě. Kolostrum je držitelem německých certifikátů BSE free a German Veterinary Services pro export, je zpracováno pod přísnou kontrolou, původ každé šarže je vysledovatelný. Sbírá se z prvních dvou dojení během 24 hodin po otelení, kdy je množství protilátek nejvyšší. Odebírá se jen takové množství, které teleti nechybí. Poté je odstředěno a šetrně sušeno mrazením na práškovou formu, což garantuje zachování hodnotných bioaktivních ingrediencí v aktivní formě. Tuk a kasein jsou odstraněny speciální patentovanou metodou. 

kolostrum

NOVINKA 2019 - Doplněk stravy fin COLOSTRUM obsahuje kravské mlezivo, které je bohatým zdrojem mnohých zdraví prospěšných látek. Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné.

 kolostrum

Tato unikátní tekutina je vylučovaná samicemi bezprostředně po porodu mláděte, odebírá se ovšem jen takové množství, které mláděti nechybí (jakmile se kůzle napije, zbylá část kolostra je oddojena a zpracována). Kolostrum obsahuje vysoké množství různých látek: aminokyseliny, imunitní faktory (laktoferin, cytokiny, oligosacharidy, imunoglobuliny), růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály.

kolostrum

Díky obsahu těchto složek kolostrum ochraňuje a pečuje o správnou funkci imunitního systému. Podporuje regeneraci organismu (po fyzickém výkonu nebo po nemoci), je vhodné pro sportovce, rekonvalescenty,

unavené či oslabené jedince. Přispívá k zachování zdravé střevní mikroflóry, podporuje metabolismus tuků, pozitivně ovlivňuje proces hojení. Je užitečné, když chceme posilnit svou obranyschopnost, podpořit boj s viry a bakteriemi, urychlit rekonvalescenci a regeneraci sil.

kolostrum

Farmy, z kterých je kolostrum získáváno, chovají zvířata tradičním způsobem se zárukou kvalitního prostředí a přístupu. Jedná se o české a slovenské ekologické farmy s minimální technizací a chemizací

a malým počtem zvířat. Zvířata jsou pečlivě vybírána a kontrolována, je jim umožněno, aby se pásla a žila, jak je jim přirozené. Výrobní proces je patentován a garantuje maximální možné zachování původních aktivních látek.

Balení: 60 kapslí

Dávkování: 1 kapsle 2x denně, minimálně půl hodiny před jídlem

1 kapsle: 300,12 mg organického kravského kolostra (40% imunoglobulinů - 120 mg).

Výrobek není určen dětem do 3 let.

 
 

káva