Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub Fintabs C 300 tbl

 

Finclub Finclub Fintabs C Fintabs C obsahuje složky, které poskytují organismu výživu pro pohybový aparát, jsou užitečné pro ženy i muže, pro střední generaci, užitečné pro sportovce.Jedna tableta obsahuje: 121 mg křemíku, 25 mg vitamí

Cena s DPH 580 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub97
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub Fintabs C 300 tbl

Fintabs C obsahuje složky, které poskytují organismu výživu pro pohybový aparát, jsou užitečné pro ženy i muže, pro střední generaci, užitečné pro sportovce.

Dávkování: 3 tablety denně, ráno před snídaní 1 tableta, před obědem 2 tablety

Jedna tableta obsahuje: 121 mg křemíku, 25 mg vitamínu C, 15 mg vápníku, 9 mg hořčíku, 20 μg biotinu, 16,6 μg chromu. Schváleno Anti-dopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem do 3 let.

Balení: 300 tablet

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva