Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub Fin Viva Collagen 500 ml

 

Finclub Fin Viva Collagen 500 ml Obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™ Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro

Cena s DPH 995 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Kloubní výživa
Kód: fi14
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub Fin Viva Collagen 500 ml

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu.

Viva Collagen

S přibývajícím věkem se jejich tvorba postupně snižuje, proto je vhodné je doplňovat. Přispívají k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu. •Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný.

Viva Collagen

•Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se nachází ve všech živých organismech. Je součástí pojivových a nervových vláken, ve velkém množství se nachází v očním sklivci, v kloubním mazu a v kůži. Vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk, udržuje jejich pevnost a pružnost.

Viva Collagen

•Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy, podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou.

Fin VI-VA HA COLLAGEN - doplněk stravy se sladidlem

 Viva Collagen

Složení: čištěná voda 66,89%; rybí kolagenní peptidy 16,44%; sladidla: sacharóza, kukuřičný sirup; kyselina mléčná; broskvové pyré; kyselina hyaluronová; L-askorbová kyselina; konzervační látky: sorban draselný, benzoát sodný; kyselina citrónová (okyselovadlo); broskvové aroma; betakaroten.

Obsah účinných látek v 50 ml (% doporučené denní dávky): kolagen 10 g, kyselina hyaluronová 100 mg, vitamín C 75 mg (94%).

Obsah: 500 ml

Doporučené dávkování: 50 ml denně. Návod k použití: ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 
 

káva