Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub Fin Relaxinis 50 ml

 

finclub Relaxinis Extrakt z mučenky, chmele a vřesu.Relaxinis obsahuje výtažky z mučenky, chmele a vřesového květu. Tyto byliny přispívají ke zklidnění organismu, jsou užitečné v zátěžových a stresujících situacích.Mučenka pletní

Cena s DPH 440 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub75
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub Fin Relaxinis 50 ml

Relaxinis obsahuje výtažky z mučenky, chmele a vřesového květu. Tyto byliny přispívají ke zklidnění organismu, jsou užitečné v zátěžových a stresujících situacích.

Relaxinis

Mučenka pletní (Passiflora incarnata) pomáhá ulevit nervovému napětí, podporuje duševní harmonii při stresu, pomáhá udržet hluboký spánek, přispívá k optimální relaxaci.

Relaxinis

Chmel otáčivý (Humulus lupulus) podporuje zdravý spánek, napomáhá relaxaci, duševní i fyzické pohodě, podporuje trávení, přispívá k fungování střevního traktu.

Vřes obecný (Calluna vulgaris) má příznivý vliv na močový trakt, pomáhá odstranit škodlivé metabolity z těla.

Relaxinis

Dávkování: 10 kapek 3x denně, smíchat s vodou

Obsah: 10 kapek (0,4 ml) obsahuje extrakt z mučenky (55 %), extrakt z chmele (25 %), extrakt z vřesu (20 %). Pro obsah 57 % alkoholu výrobek není určen dětem. Balení: 50 ml

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Relaxinis

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva