Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub fin NeoEcaps50 60 cps

 

finclub NeoEcaps 50 nový inovovaný, silnější.Vitamín E z klíčkového oleje.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů. Tyto látky vznikají jako vedlejší produkt látkové výměn

Cena s DPH 485 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub71
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub fin NeoEcaps50 60 cps

NeoEcaps50 obsahuje vitamín E získaný z klíčkového oleje, je zdrojem všech osmi složek ve skupině E vitamínů.

vitamín E

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů. Tyto látky vznikají jako vedlejší produkt látkové výměny v buňkách. Čím je člověk starší, tím více volných radikálů se v něm vytváří, zároveň se snižuje jeho obranyschopnost proti nim. Volné radikály mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí. 

vitamín E

Dávkování: 1 kapsle denně, po jídle

Jedna kapsle obsahuje: 329 mg klíčkového oleje, 145 mg přírodní směsi tokoferolů, 41 mg D-alfa tokoferolu

Obsah účinných látek v 1 kapsli: vitamín E 50 mg - 25 mg pochází ze směsi tokoferolů (gama-tokoferol 50,8 mg; delta-tokoferol 20,3 mg; alfa-
tokoferol 11,6 mg; beta-tokoferol 1,5 mg; ostatní tokoferoly 17,3 mg) a 25 mg z přírodního D-alfa tokoferolu. Výrobek není určen dětem do 3 let.

vitamín E

Balení: 60 kapslí

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

vitamín E

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva