Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub fin Mega7 60 cps

ico Doprava zdarma
fin Mega7 60 cps
 

finclub Mega7 Za studena lisovaný rakytníkový olej.Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) je součástí ochrany organismu před volnými radikály, pečuje o pokožku, kterou pomáhá regenerovat, vyživovat a obnovovat její elasticitu. Př

Cena s DPH 1 245 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub67
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub fin Mega7 60 cps

Mega7 obsahuje za studena lisovaný olej získaný z plodů rakytníku řešetlákového. Je zdrojem esenciálních mastných kyselin omega-3, 6, 7
a 9 (z rostlinných zdrojů - vhodné pro vegetariány). 

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) je součástí ochrany organismu před volnými radikály, pečuje o pokožku, kterou pomáhá regenerovat, vyživovat a obnovovat její elasticitu. Příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu, je užitečný v rámci péče o srdečně-cévní systém, prospívá močovému traktu.

Dávkování: 2 kapsle 2x denně, při jídle

Jedna kapsle obsahuje: 500 mg oleje z rakytníku řešetlákového Hippophae rhamnoides (150 mg kyseliny palmitoolejové, 100 mg kyseliny linolové, 30 mg kyseliny olejové, 22,5 mg kyseliny vaccenicové, 5 mg kyseliny linolenové). Výrobek není určen dětem do 3 let.

Balení: 60 kapslí

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva