Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub fin Ginkbicaps 50 cps

 

Finclub fin Ginkbicaps Extrakt z jinanu dvoulaločného.Ginkbicaps obsahuje výtažek z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), který je také nazýván „stromem moudrosti a dlouhověkosti“. Ginkgo biloba vykazuje antioxidační vlastnosti

Cena s DPH 445 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub56
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub fin Ginkbicaps 50 cps

Ginkbicaps obsahuje výtažek z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), který je také nazýván „stromem moudrosti a dlouhověkosti“.

finclub Ginkbicaps

Ginkgo biloba vykazuje antioxidační vlastnosti, přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat kognitivní funkce (poznávací procesy a operace, např. koncentrace, paměť, myšlení). U Ginkgo biloby se uvádí, že podporuje krevní cirkulaci v mozku, srdci i nohách (což je důležité např. u diabetiků), pomáhá udržovat paměť, má kladný vliv na koncentraci, podporuje fyzickou i duševní pohodu.

finclub Ginkbicaps

Dávkování: 1 kapsle denně, nejlépe dopoledne

Jedna kapsle obsahuje: 30 mg extraktu z Ginkgo biloby, tj. 7,2 mg ginkgoflavonglykosidů. Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem.

finclub Ginkbicaps

Balení: 50 kapslí

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

finclub Ginkbicaps

FINCLUB

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva