Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub fin Femiveltabs 60 tbl

ico Doprava zdarma
fin Femiveltabs 60 tbl
 

Finclub finclub Femiveltabs 60 tbl+poštovné zdarma Pro ženy po padesátce.Femiveltabs je zdrojem sójových izoflavonů, které pomáhají ženám vyrovnat se s příznaky menopauzy, jako jsou např. návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost.

Cena s DPH 930 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub47
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub fin Femiveltabs 60 tbl

Femiveltabs je zdrojem sójových izoflavonů, které pomáhají ženám vyrovnat se s příznaky menopauzy, jako jsou např. návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost. Sójové izoflavony jsou užitečné v rámci péče o pohybový aparát, přispívají k udržování normální síly kostí po klimakteriu.

Femiveltabs

Přípravek obsahuje také výtažek z červeného jetele a vitamín E, který pomáhá chránit buňky před volnými radikály.

Dávkování: 1 tableta denně, dopoledne, mezi jídly

Femiveltabs

Jedna tableta obsahuje: 50 mg sójových izoflavonů, 36,4 mg sójových proteinů (sója není geneticky upravována), 28 mg prášku z jetele lučního (odpovídá 500 mg květů čerstvého lučního jetele), 10 mg vitamínu E. Výrobek není určen dětem.

Femiveltabs

Balení: 60 tablet

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Femiveltabs

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva