Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub fin Colplustabs 180 tbl

 

finclub Colplustabs Rostlinné extrakty a inulin.Colplustabs obsahuje výtažky z kopřivy, pampelišky, břízy a petržele, je obohacen o inulin. Březové listí pečuje o močové ústrojí, podporuje aktivitu ledvin a odstraňování škodliv

Cena s DPH 625 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub39
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub fin Colplustabs 180 tbl

Colplustabs obsahuje výtažky z kopřivy, pampelišky, břízy a petržele, je obohacen o inulin.

finclub Colplustabs

Březové listí pečuje o močové ústrojí, podporuje aktivitu ledvin a odstraňování škodlivých látek z těla. Kopřiva se doporučuje v rámci péče o prostatu, podporuje vylučovací funkci ledvin, pečuje o imunitní systém.Pampeliška podporuje trávení a přispívá k normální funkci střevního traktu.Petržel napomáhá dobré tělesné pohodě, podporuje močovou aktivitu.

finclub Colplustabs

Dávkování: 3 tablety 2x denně, před jídlem, dostatečně zapít

finclub Colplustabs

Jedna tableta obsahuje: 155 mg kopřivového prášku, 90 mg pampeliškového prášku, 90 mg prášku z březového listí, 65 mg petrželového prášku, 90 mg inulinu. Výrobek není určen dětem do 3 let.

Balení: 180 tablet

finclub Colplustabs

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva