Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub Fin Betutabs 110 tbl

 

Finclub Betutabs Získaný z listů břízy.Betutabs je vyroben z velmi šetrně sušených a jemně mletých listů břízy. Březový extrakt, který je zdrojem mnoha prospěšných látek (např. přírodních saponinů, esenciálních olejů), pečuje

Cena s DPH 370 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub27
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Finclub Fin Betutabs 110 tbl

Betutabs je vyroben z velmi šetrně sušených a jemně mletých listů břízy.

Finclub Betutabs

Březový extrakt, který je zdrojem mnoha prospěšných látek (např. přírodních saponinů, esenciálních olejů), pečuje o ledviny a močové ústrojí, působí močopudně, podporuje aktivitu ledvin a odstraňování škodlivých látek z těla, doporučuje se pro podporu vypocení, v rámci péče o pokožku nebo k udržení vyváženého krevního tlaku.

Finclub Betutabs

Dávkování: 2 - 4 tablety denně, ráno a v poledne, nezávisle na jídle

Finclub Betutabs

Jedna tableta obsahuje: 487,5 mg březového listí ve formě prášku. Výrobek není určen dětem do 3 let.

Balení: 110 tablet

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Finclub Betutabs
 

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

 
 

káva