Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

fin Vitakrilcaps new 60 cps

 

fin Vitakrilcaps new 60 cps Doplněk stravy Vitakrilcaps obsahuje krilový olej.Doplněk stravy Vitakrilcaps obsahuje krilový olej (Superba™) získaný z krunýřovky krillové, která pochází z čistých moří kolem Antarktidy. Z míst, kde jsou ce

Cena s DPH 1 250 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub
Kód: Vitakrilcaps
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

fin Vitakrilcaps new 60 cps

Nová generace omega-3, péče o srdce a cévy

Vitakrilcaps

Doplněk stravy Vitakrilcaps obsahuje krilový olej (Superba™) získaný z krunýřovky krillové, která pochází z čistých moří kolem Antarktidy. Z míst, kde jsou celosvětově nejčistší vody - bez rtuti, toxických látek a těžkých kovů. Ekologická těžba krunýřovky i následný zpracovatelský proces podléhají přísným kontrolám.

 Vitakrilcaps

Krilový olej má díky obsahu omega-3 mastných kyselin kladný vliv na kardiovaskulární systém. Je prospěšný pro srdce, cévy, mozek, játra, je součástí ochrany před volnými radikály, před vyšší hladinou cholesterolu i rozvojem aterosklerózy.

 Vitakrilcaps

KRILOVÝ OLEJ

•Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) vázané na fosfolipidy - dle studií se vstřebávají až o 50 % lépe než omega-3 z rybího oleje! Navíc nemají chuť ryb a nezpůsobují říhání.

•Je zdrojem astaxanthinu, který patří mezi hlavní karotenoidy mořských živočichů. Pomáhá chránit před slunečním zářením, stimuluje imunitní odpověď organismu, je součástí boje se záněty. Má silné antioxidační účinky - ochraňuje před volnými radikály, které poškozují buňky a urychlují proces stárnutí.

•Obsahuje značné množství fosfolipidů, které podporují funkci jater a podílejí se na trávení tuků. Jejich nedostatek může způsobit snížení duševní výkonnosti, únavu, zhoršení koncentrace, nižší obranyschopnost.

Vitakrilcaps

•Je zdrojem cholinu (vitamín B8), který bývá označován za „mozkový vitamín“. Má vliv na paměť a fungující nervový systém.

 

Složení:

Obsah účinných látek: v denní dávce: 1180 mg krilového oleje Superba BoostTM (Euphausia superba), zdroj 318 mg omega-3 mastných kyselin (EPA 177 mg, DHA 82,5 mg), 660 mg fosfolipidů, 82,5 mg cholinu, 100 μg astaxanthinu.

 

Obsah:

60 kapslí

 

Doporučené dávkování:

2 kapsle denně, ráno, během jídla, zapít tekutinou

 

Návod k použití:

Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy.

 
 

káva