Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

fin Karnositabs, 60 tablet

ico Doprava zdarma
Karnositabs
 

fin Karnositabs, 60 tablet Karnosin je 100% přírodní látka, tzv. dipeptid skládající se ze dvou aminokyselin (L-histidin a β-alanin).Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů. Tyto

Cena s DPH 1 595 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: finclub250
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

fin Karnositabs, 60 tablet

Přípravek Karnositabs obsahuje karnosin a vitamín E

fin Karnositabs

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů. Tyto látky vznikají jako vedlejší produkt látkové výměny v buňkách. Čím je člověk starší, tím více volných radikálů se v něm vytváří, zároveň se snižuje jeho obranyschopnost proti nim. Volné radikály mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí.

fin Karnositabs

Karnosin je 100% přírodní látka, tzv. dipeptid skládající se ze dvou aminokyselin (L-histidin a β-alanin). Karnosin se běžně vyskytuje v lidském těle, především v mozku, srdci a svalech. Jeho množství v organismu se s narůstajícím věkem snižuje, přičemž důležitý zejména pro kůži, srdce, svaly, ledviny, játra a mozek.

fin Karnositabs

Byl objeven na začátku XX. století a stále je předmětem řady výzkumů souvisejících se zpomalením procesu stárnutí (studie se týkají např. vlivu karnosinu na omlazování buněk, na prodloužení jejich životnosti, na svalovou i mozkovou vitalitu, na odbourávání těžkých kovů).

fin Karnositabs

O tento přípravek se zajímají především osoby středního věku, senioři, lidé, kteří si chtějí udržet pocit mládí a vitality co nejdéle, jedinci bojující s únavou či příznaky zapomínání.

Složení: L-karnosin, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý; kukuřičný škrob (pojivo), DL-alfa-tokoferyl-acetát.

Obsah účinných látek:      v 1 tbl.: (% denní referenční hodnoty příjmu): L-karnosin 400 mg, vitamín E 6 mg (50%)

Obsah:   60 tbl./ 60 g

Návod k použití:               ráno, s jídlem, dostatečně zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 
 

káva