Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Finclub Epamaris oil 200 ml

 

fin Epamaris oil Omega-3 pro srdce, mozek a zrak v tekuté formě s citrónovou příchutí.Doplňky stravy Epamarcaps Strong NEW a Epamaris oil obsahují rybí olej získaný z druhů ryb, které jsou bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyse

Cena s DPH 720 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: Finclub276
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

fin Epamaris oil

Omega-3 pro srdce, mozek a zrak v tekuté formě s citrónovou příchutí

rybí olej

Doplňky stravy Epamarcaps Strong NEW a Epamaris oil obsahují rybí olej získaný z druhů ryb, které jsou bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, zejména EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kys. dokosahexaenová).

rybí olej

Omega-3, často označované jako „zdravé tuky“, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí. Vhodné pro osoby, které se aktivně starají o své srdce nebo ryby konzumují jen omezeně. Tělo si je nedokáže vyrobit samo a je potřeba přijímat je stravou, přičemž nahrazování ve stravě nasycených tuků nenasycenými pomáhá udržet správnou hladinu cholesterolu.

rybí olej

DHA přispívá k normální činnosti mozku (je významným stavebním kamenem struktury mozku) a zraku (je důležitou součástí oční sítnice), společně s EPA přispívají k normální funkci srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). Vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Vitamín A pečuje o sliznice, pokožku, zrak. Vitamín D je potřebný k udržení správné stavby kostí, zubů, svalů.

rybí olej

Parametry

Složení: 97% přírodního omega-3 oleje z mořských ryb, přírodní citronové aroma, DL-alfa-tokoferyl acetát, retinyl-acetát, cholekalciferol.
Obsah účinných látek: v 5 ml (% denní referenční hodnoty příjmu): 890 mg EPA, 605 mg DHA, 5 mg vit. E (41,67%), 400 μg vit. A (50%), 2,5 μg vit. D (50%).
Obsah: 200 ml
Doporučené dávkování: 5 ml (1 čajová lžička) denně.
Návod k použití: ráno, během jídla, zapít. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se osobám se sníženou srážlivostí krve. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
   
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
 
 

káva