Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

fin Detoxis 250 ml

 

fin Detoxis 250ml Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr.

Cena s DPH 630 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub doplňky stravy
Kód: finclub0113
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

fin Detoxis 250 ml

Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr.

Detox

Přípravek je obohacen o hořčík a vitamín B5, představuje směs výtažků z těchto bylin a rostlin: granátové jablko, listy zeleného čaje, bříza bělokorá, artyčok, tužebník jilmový, violka trojbarevná, pampeliška lékařská, lopuch větší a chaluha bublinatá

Detox

Obsah: 250 ml

Dávkování: 15 ml denně (vhodné je nalít doporučené množství do sklenice vody a popíjet během dne)

Obsah: extrakt z 9 bylin, glycerol; účinné látky v 15 ml extraktu: 60 mg hořčíku, 4 mg vitamínu B5. Výrobek není určen dětem do 3 let.

Detox

artyčok, bříza, Camelia sinensis, glycerin (glycerol), granátové jablko, hořčík, chaluha bublinatá, lopuch větší, smetanka lékařská (pampeliška), tužebník jilmový, violka trojbarevná, zelený čaj

 

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

Detox
 
 

káva