Eterna Vita Omega 3 Krill olej 590 mg 60 cps

ico Doprava zdarma
Eterna Vita Omega 3 Krill olej 590 mg 60 cps

Eterna Vita Omega 3 Krill olej 590 mg 60 cps,Vysoce kvalitní olej z antarktického krilu. Doplněk stravy s Omega 3. Používáme amber skleněné lahve, které chrání obsah před teplem, světlem a vlhkostí.

Cena s DPH 889 Kč
-+
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: Eterna
Záruka:
Výrobce: Solgar

Eterna Vita Omega 3 Krill olej 590 mg 60 cps

Vysoce kvalitní olej z antarktického krilu. Doplněk stravy s Omega 3. Používáme amber skleněné lahve, které chrání obsah před teplem, světlem a vlhkostí.

Krill olej

Obsahuje Superba Krill olej, který se získává z krunýřovky krillové (Euphausia superba) žijící v čistém prostředí Antarktického oceánu. Je významným zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (eikosapentaenová) a DHA (dokosahexaenová), které přispívají k normální činnosti srdce.* DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku.** Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu a lipidů a k udržení normální činnosti jater.

  • Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg EPA a DHA denně. **
  • Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg DHA denně.

Krill olej

Složení: Olej z krunýřovky krillové (Euphausia superba) – korýš, hovězí želatina, zvlhčující látky: glycerol a sorbitol, voda, aroma: ethylvanilin.

Obsah na 2 kapsle:

Olej z krunýrovky krillové 1180 mg
Omega-3 kyseliny celkem 318 mg
EPA 178 mg
DHA 82 mg
Fosfolipidy celkem 660 mg
Cholin 82,6 mg
Astaxanthin 100 μg

Země původu: USA

Krill olej

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně během jídla. Těhotným a kojícím ženám se doporučuje konzultovat celkové množství příjmu omega-3 se svým ošetřujícím lékařem. Při významném nedostatku omega-3 mastných kyselin z jiných zdrojů lze užívat až 4 kapsle denně.

Obsah: 60 kapslí

Používáme amber skleněné lahve, které chrání obsah před teplem, světlem a vlhkostí. Nepoužíváním plastikového balení chráníme životní prostředí.


Upozornění: Neužívejte při alergii na korýše. Není určeno pro děti do 3 let. Skladujte v původním obalu, v suchu při teplotách 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy – obsahuje olej, který se získává z rychle rostoucího mořského planktonu, krunýřovky krillové (Euphausia superba) žijící v čistém prostředí Antarktického oceánu. Je významným zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (eikosapentaenová) a DHA (dokosahexaenová),
které přispívají k normální činnosti srdce.¹ DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku.² Olej z krunýřovky krillové přirozeně
obsahuje také prospěšné fosfolipidy, cholin a astaxanthin.

Krill olej

Jedna kapsle obsahuje vysokou dávku 590 mg vysoce čistého, za studena extrahovaného filtrovaného krillového oleje, který byl očištěn od nežádoucích mořských solí a triglyceridů za účelem získání kvalitnějších EPA a DHA, které jsou pro organismus okamžitě biologicky dostupné.


Omega-3 mastné kyseliny jsou v ETERNA Omega 3 Krill olej 590 mg oleji převážně vázány na fosfolipidy. Tato unikátní fosfolipidová struktura zajišťuje
lepší využití mastných kyselin EPA a DHA a jejich cílenou distribuci přímo do příslušných tkání srdce, mozku, očí, kloubů atd.


Dle provedených klinických studií³ stačí užívat menší množství omega-3 mastných kyselin ve formě fosfolipidů, které organizmus umí efektivněji biologicky využívat oproti omega-3 mastným kyselinám rybího původu (triglyceridová struktura). Díky tomu jsou kapsle s olejem z krillu menší než většina kapslí s rybím olejem a zvyšují tak komfort při užívání. Další výhodou je rozpustnost fosfolipidů ve vodě, která tak pomáhá zmírňovat reflux a nepříjemné žaludeční
pocity, které mohou vyvolávat jiné formy omega-3 z rybího oleje (kde jsou vázány ve formě ve vodě nerozpustných trygliceridů). Astaxanthin, který se přirozeně
vyskytuje v krillovém oleji navíc svými anti-oxidačními vlastnostmi pomáhá udržet dlouhodobou čerstvost a stabilitu omega-3 mastných kyselin.


Krunýřovka krillová je druhem planktonu hojně se vyskytující v oceánech kolem Antarktidy. Živí se mořskými řasami, které produkují omega-3 mastné kyseliny. Ty se pak v jejich tělech akumulují a jsou následně extrahovány ve formě oleje.
Řasy jsou také přirozeným zdrojem astaxanthinu, který propůjčuje oleji jeho typickou červenou barvu. Vzhledem k tomu, že Antarktický krill roste velmi rychle, stojí na samotném dně potravního řetězce a vyskytuje se pouze v nejčistších vodách Antarktidy, není ohrožen zvýšenou koncentrací nahromaděných kontaminantů, kterou jsou ohroženy mořské ryby (a tedy i potenciálně produkty z rybího oleje).

¹ Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg EPA a DHA denně.
² Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg DHA denně.

káva