Epos Zeus zrnková Káva 1 kg

Epos Zeus zrnková Káva 1 kg,Tato káva Vás nadchne smetanovým aroma, které se v ústech rozvine v chuť sultánek, brusinek a černých třešní. Plnost chuti a bohatost vytvářející nádhernou cremu na povrchu se v dochuti změní v kávovou zmr

Cena s DPH 589 Kč
-+
Kategorie: Epos Caffé
Kód: eposcaffe3
Záruka:
Výrobce: Epos Caffé

Epos Zeus zrnková Káva 1 kg

Tato káva Vás nadchne smetanovým aroma, které se v ústech rozvine v chuť sultánek, brusinek a černých třešní. Plnost chuti a bohatost vytvářející nádhernou cremu na povrchu se v dochuti změní v kávovou zmrzlinu a sladovou sušenku. Jemná směs arabic s vyváženou aciditou na dozvuku. Doporučujeme pro všechny milovníky káv arabica.

káva epos

Caffé EPOS Zeus vznikla ze spojení nejlepších arabic světa - naleznete v ní 40% ARABICA SANTO FINE CUP ALTA MOGIANA 17/18, 30% ARABICA INDIA WASHED PLANTATION A, 20% ARABICA COLOMBIA SUPREMO 18+ a 10% ARABICA HONDURAS SHG.

káva epos

Kávy EPOS se vyrábějí na Sicílii, ve známé pražírně Caffé EPOS. 

káva epos

Epos Caffè vstoupil do světa kávy, kde si vybírá vynikající kvalitu, respektuje kulturu a obnovuje tradici. Naším posláním je vrátit se do kavárny nejvyšší kvality díky profesionalitě, vášně a moudrosti lidí, kteří se hluboce milují svou práci a péči, kterou věnujeme každé fázi výroby, takže pozorný a náročný spotřebitel může objevit chutí a tradice, které jsou nyní zapomenuty.

káva epos

Epos Caffè chce být místem setkávání s kávovou kulturou.

káva