Epos HERMES zrnková Káva 1 kg

Epos HERMES zrnková Káva 1 kg,Směs káv HERMES (80% arabica, 20% robusta) Vás nadchne plností a zároveň lahodností odrážející se v chuti mandlí, čokolády a marcipánu. V dochuti pak můžete najít stopy vanilky a malin.

Cena s DPH 449 Kč
-+
Kategorie: Káva
Kód: eposcaffe2
Záruka:
Výrobce: Epos Caffé

Epos HERMES zrnková Káva 1 kg

Směs káv HERMES (80% arabica, 20% robusta) Vás nadchne plností a zároveň lahodností odrážející se v chuti mandlí, čokolády a marcipánu. V dochuti pak můžete najít stopy vanilky a malin. Tato káva Vás překvapí pozoruhodným tělem a zlatavou cremou na povrchu. Doporučujeme nejen na cappuccino.

káva epos

Tato směs je upražena z 20% kávy robusta (INDIA PARCHMENT KAAPY ROYALE 18) a z 80% káv arabica (30% arabica SANTOS FINE CUP ALTA MOGIANA 17/18, 30% arabica INDIA WASHED PLANTATION A, 20% arabica HONDURAS SHG).

káva epos

Kávy EPOS pochází ze Sicílie, kde se vyrábí ve známé pražírně Caffé EPOS.

káva epos

Epos Caffè vstoupil do světa kávy, kde si vybírá vynikající kvalitu, respektuje kulturu a obnovuje tradici. Naším posláním je vrátit se do kavárny nejvyšší kvality díky profesionalitě, vášně a moudrosti lidí, kteří se hluboce milují svou práci a péči, kterou věnujeme každé fázi výroby, takže pozorný a náročný spotřebitel může objevit chutí a tradice, které jsou nyní zapomenuty.

káva epos

Epos Caffè chce být místem setkávání s kávovou kulturou.

káva