Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Epos Ares zrnková Káva 1 kg

 

Epos Ares zrnková Káva 1 kg,Jedná se o lahodnou směs káv arabica (60%) a robusta (40%), která se vyrábí na Sicílii ve známé pražírně Caffé EPOS.

Cena s DPH 499 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Epos Caffé
Kód: eposcaffe1
Záruka: káva
Výrobce: Epos Caffé
 
 

Epos Ares zrnková Káva 1 kg

Jedná se o lahodnou směs káv arabica (60%) a robusta (40%), která se vyrábí na Sicílii ve známé pražírně Caffé EPOS.

káva epos

Energetická- jednoduchá charakteristika této směsi bez známek acidity s hustou zlatavou cremou na povrchu. V chuti naleznete kandované ovoce s čokoládovými sušenkami. Tato kávová směs Vám nabídne dlouhotrvající dozvuk na patře. Espresso z této směsi nabídne intenzitu a plnost, cappuccino plnost spojenou s jemností a sladkosti hladké mléčné cremy.

káva epos

Tato směs je upražená z 60% z káv arabica (SANTOS FINE CUP ALTA MOGIANA 17/18, INDIA WASHED PLANTATION A a COLOMBIA SUPREMO 18+) a z 40% indické kávy robusta (INDIA PARCHMENT KAAPY ROYALE 18).

káva epos

Epos Caffè vstoupil do světa kávy, kde si vybírá vynikající kvalitu, respektuje kulturu a obnovuje tradici. Naším posláním je vrátit se do kavárny nejvyšší kvality díky profesionalitě, vášně a moudrosti lidí, kteří se hluboce milují svou práci a péči, kterou věnujeme každé fázi výroby, takže pozorný a náročný spotřebitel může objevit chutí a tradice, které jsou nyní zapomenuty.

káva epos

Epos Caffè chce být místem setkávání s kávovou kulturou.

 
 

káva